Kosmetika Letná

Ošetření pleti 40+

Rozhodující čas v péči o pleť

Najednou zjistíme, že pleť začíná postrádat přirozenou mladistvou pružnost, vrásky jsou viditelné, objevují se více červené žilky, pigmentové skvrny, kruhy pod očima, různé nerovnosti na pleti aj. Proto by součástí naší péče měla být kvalitní kosmetika a pravidelná péče. Je vědecky dokázáno, že včasná a správná péče může vývoj stárnutí pokožky oddálit a vyhladit.

Nechte si u nás v salonu udělat analýzu pleti. Nezapomínejte věnovat pozornost krku, dekoltu a partiím náchylným k ochabnutí. Důležitá je i péče o ruce. Používejte cílené kosmetické přípravky. Vyživující krémy a séra, vitaminové lift kapsle a ampule. Jejich kombinací zajistíme, že pleť neztratí tak rychle svoji pružnost a pevnost.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, vyčištění pleti gomáží, malá úprava obočí a odstranění chloupků v obličeji pinzetou, hydratační tonikum, kapsle s regeneračním přípravkem zapracované přístrojem Ultra lift, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska dle účinku, kterého potřebujeme dosáhnout, tonizace, sérum 40+ a závěrečná péče krémem a pudrem.

Ultra lift je přístroj, který dokáže okamžitě propustit do hloubky aktivní látky ze séra a výrazně tak zlepšuje kvalitu pleti. Infr. červené světlo – vyčistí krevní řečiště, urychluje metabolismus, vyplavují se toxiny (otevírají se póry), odstraňují se nečistoty, které se v pórech hromadí. Kůže bude čistá a svěží.

Přínos
Toto ošetření dodá pleti to potřebné – jas, pevnost a pružnost. Přispívá k obnově elascitidy a tím k oddálení přirozené ztráty pružnosti.

Cena  Kč

40plus

Náš TIP
Vyzkoušejte u nás ošetření podbradku.

 

Seznam ošetření:

Ošetření pleti hydratace
Ošetření pleti 30+
Ošetření biostimulačním laserem
Ošetření pleti aromaterapie
Ošetření pleti 40+
Ošetření pleti revitalizace 60+
Ošetření pleti zralá pleť 50+
Program ANTI-AGING – omlazení pleti
Ošetření podbradku

Hloubkové čištění pleti – sleva pro chlapce a dívky
Program anti-akné – ošetření aknózní pleti
Enzymatická regenerace

Péče o oční okolí
Péče o ruce

Samostatná kosmetická ošetření

NEW

Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKKeenwell