Kosmetika Letná

Ošetření pleti – zralá pleť 50+

Proces stárnutí kůže ovlivňují genetické faktory, hormonální působení a jiné vnější faktory – stres, nedostatek spánku, sluneční paprsky aj. S přibývajícím věkem se snižuje schopnost regenerace kůže, pokožka se méně mastí, hydratuje a prokrvuje. Hormonální změny (menopauza) ovlivňují i naši pleť. Kůže je křehčí, méně odolná, ztrácí lesk a prohlubují se vrásky. Ale vždy se s tím dá něco dělat. Vždyt i pleť s dobře ošetřovanými vráskami může být krásná. Správné čištění pleti, masáž a použití vhodné kosmetiky má na to zásadní vliv. Používejte kosmetické přípravky určené pro Vaši pleť a dekorativní kosmetiku. Pokud nejste zvyklá "ZKUSTE TO", alespoň řasenku, tvářenku a korektor (např. na tmavé kruhy pod očima, červené žilky, pigm.skvrny aj.).
Při tomto ošetření budeme pleť regenerovat, doplňovat vitaminy, živiny.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, vyčištění pleti enzymatickým peelingem, malá úprava obočí a odstranění chloupků v obličeji pinzetou, hydratační tonikum, regenerační ampule zapracované přístrojem Ultra lift, masáž obličeje, krku a dekoltu vitaminovou emulzí, maska na obličej a dekolt, tonikum, závěrečná péče regeneračním sérem a krémem.

Ultra lift je přístroj, který dokáže okamžitě propustit do hloubky aktivní látky ze séra a výrazně tak zlepšuje kvalitu pleti. Infr. červené světlo – vyčistí krevní řečiště, urychluje metabolismus, vyplavují se toxiny (otevírají se póry), odstraňují se nečistoty, které se v pórech hromadí. Kůže bude čistá a svěží.

Přínos
Díky regenerační kúře je pokožka vyživená, hydratovaná, jemná a vitální.

Cena  Kč

50plus

Náš TIP
Vyzkoušejte regenerační obličejové oleje – pronikají do nejhlubších vrstev pokožky. Působí komplexně. Jejich složení je nejvíce podobné tukům našeho těla. Např. Arganový olej, který má vynikající účinky, je zdrojem vit. E, zejména pro suchou, zralou pleť v zimě.

 

Seznam ošetření:

Ošetření pleti hydratace
Ošetření pleti 30+
Ošetření biostimulačním laserem
Ošetření pleti aromaterapie
Ošetření pleti 40+
Ošetření pleti revitalizace 60+
Ošetření pleti zralá pleť 50+
Program ANTI-AGING – omlazení pleti
Ošetření podbradku

Hloubkové čištění pleti – sleva pro chlapce a dívky
Program anti-akné – ošetření aknózní pleti
Enzymatická regenerace

Péče o oční okolí
Péče o ruce

Samostatná kosmetická ošetření

NEW

Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKKeenwell