Kosmetika Letná

Depilace

Depilace cukrovou pastou Pandhy´s – hladká kůže bez chloupků

Specializujeme se na depilaci cukrovou pastou. Máme již dlouhodobé zkušenosti s touto metodou depilace.

Depilace cukrovou pastou odstraňuje chloupky na delší čas a přináší redukci ochlupení, tedy řídnutí a slábnutí chloupků. Odstraňuje jak kratší, tak i špatně rostlé chloupky. Cukrová pasta je 100% přírodní látka, nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce.

Depilační pasta Pandhy´s je čistě přírodní, obsahuje vodu a cukr a tak nedráždí pokožku. Je to hmota, která se natírá na pokožku proti směru růstu chloupků a sundavá se jemně tahem po směru jejich růstu. Délka chloupků může být kratší (5 mm) než u depilace voskem. Díky tomu je bolest při depilaci znatelně menší.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce, nestrhává vrchní vrstvu kůže, lze na ni přijít i s opálenou pokožkou a pokud máte problémy se zarůstáváním chloupků a ekzémy po depilaci voskem nebo problémy se žilkami je pro vás cukrová pasta ta pravá. Po Pandhy´s depilaci vydrží kůže hladká po dobu cca 3–4 týdnů, chloupky nezarůstají nebo alespoň ne tolik, jako po použití depilačního strojku. A navíc časem se stanou jemnější.

Cukrová pasta je zvláště vhodná pro depilaci třísel, podpaží, chloupků v obličeji. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií – depilace brazilská a hollywoodská. Dle přání lze ponechat chloupky ve tvaru proužku či trojúhelníku či kompletní depilace intimních partií vpředu i vzadu.


Depilace teplým voskem

Nabízíme vosky různých vůní a barev (včelí, ovocné, čokoládové a další.) a vosky bez parfemace, které jsou určeny pro citlivou pokožku.

Po depilaci ošetřujeme pokožku dle vašeho přání buď podepilačním mlékem, olejem nebo hydratační pěnou s trojím účinkem, která ihned hydratuje, ochlazuje a oddaluje růst chloupků mezi jednotlivými depilacemi. Pěnu lze zakoupit i pro domácí použití.

Doporučujeme:
Depilace

  • neopalovat se v den depilace
  • nechodit týž den po depilaci do bazénu
  • před depilací podpaží nepoužít týž den deodorant na podpaží
  • nemazat si tělo před depilací tělovým mlékem
  • pokud máte zarostlé chloupky udělejte si před depilací peeling
depilaceteplým voskemcukrovou pastou
Horní ret, obočí60 Kč90 Kč
Brada60 Kč90 Kč
Obličej160 Kč250 Kč
Třísla150 Kč250 Kč
Ruce – předloktí200 Kč300 Kč
Lýtka + kolena200 Kč360 Kč
Celé nohy500 Kč800 Kč
Podpaždí-200 Kč
Brazil-600 Kč
Hollywood-800 Kč
Stehna300 Kč400 Kč
Celé ruce300 Kč400 Kč
Záda400 Kč600 Kč
Hrudník pánský300 Kč400 Kč
Břicho pánské200 Kč300 Kč

Náš TIP: hydratační pěna s trojím účinkem 299 Kč


Dárkové poukazy
Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKEntentyky.czKeenwellKouzelná knížka