Kosmetika Letná

GALVANIC SPA II – galvanická žehlička

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžeme svoji pleť udržet ve formě. Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií, uklidní se a zbaví se stresu. Už po 10ti min. budete cítit, jak vaše pleť dýchá.

Galvanická žehlička je malý přístroj, který patří do skupiny elektroterapie.

galvanicka zehlicka

Při masáži galvanickou žehličkou (tzv. žehlení) vzniknou nevnímatelné vibrace, které donutí pleť pracovat. Přístroj si sám analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu nejprve hloubkového čištění a pak regenerace. Hloubkově vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry. Kromě vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena, zmírňují se odlišnosti pleti jako červené flíčky, drobné kožní problémy, tmavé kruhy pod očima apod. Průběžně regeneruje pokožku, hloubkově hydratuje, posiluje a zpevňuje svaly, proto redukuje vrásky. Ošetřením se zvyšují účinky kosmetických přípravků.

Efekt je viditelný hned už po jedné aplikaci a pleť je po vyžehlení výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu. Přístroj lze využít pro všechny typy pleti, akné (čištění), vrásky a podbradek (efekt zeštíhlení).

Ošetření obličeje
Ošetření podbradku
Ošetření obličeje + podbradek

Ošetření podbradku

Ošetření podbradku je samostatné cca 15minutové ošetření galvanickou žehličkou nebo může byt zakomponováno do jakéhokoliv ošetření. Podbradek je ta část obličeje, která je náchylná k ochabnutí. Při této procedúře podporujeme aktivaci svaloviny a směřujeme k zeštíhlení za pomoci specielního gelu.

1 sezení

5 sezení

10 sezení


Náš TIP:

Galvanic ošetření, cca 30 min  Kč

 

Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKKeenwell