Kosmetika Letná

Masáže

Trápí Vás bolesti zad? Cítíte se bez energie? Chcete být fit?
Dopřejte si u nás relaxační a regenerační péči z rukou zkušené masérky.

Dr. Naďa Hrnčířová
hrncna@seznam.cz

Mob.: +420 720 303 938

masáže lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organizmu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a stává se nezapomenutelným zážitkem.

Masáž celého těla
550 Kč/hod.


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy,krku,ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, na krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Odblokovává životní energii, odstraňuje poruchy spánku, nespavost, podrážděnost, zbavuje úzkosti  a navozuje duševní klid a pohodu.

Masáž
250 Kč/30 minut


Aroma masáž

Jedná se o velmi specifickou relaxační masáž, při které používáme esenciální oleje. Aroma masáž snižuje bolest a svalovou únavu, ulevuje stresu a napětí, zvyšuje cirkulaci krve a tím odplavuje škodliviny z těla, zklidňuje mysl a navozuje celkovou relaxaci.

Masáž celého těla
550 Kč/hod.


Čokoládová masáž

Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým ošetřením, které působí na všechny smysly lidského těla. Díky čokoládové masáži a zábalu tělo vstřebává z čokolády vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty, čímž se příznivě ovlivňuje stav pokožky, činnost srdce a odplavování nežádoucích látek. Po čokoládové proceduře dochází ke zlepšení nálady, k pocitu svěžesti a uvolnění.

Masáž celého těla
550 Kč/hod.


Ayurvédská masáž

Ayurvédská masáž je jedna z léčebných metod používaných v indické medicíně a je přezdívaná „ Matkou všech léčebných systémů“. Při dnešním způsobu života, stresu, špatné stravě a nedostatku pohybu využíváme Ayurvédskou masáž při nespavosti, problémech s krevním tlakem, astmatu a mnoha jiných onemocněních. Je balzámem jak pro tělo, tak pro duši.

Masáž celého těla
550 Kč/hod.


Breussova masáž

Je to jemná, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky. Ošetřením akupresurních bodů dochází k uvolnění páteře a odstranění bolestí zad.

Masáž celého těla
500 Kč/hod.


Havajská masáž LomiLomi

Havajská masáž je označována za perlu mezi masážemi a  má přezdívku Loving Hand – laskavé ruce. Používáme u ní plynulé techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími a lokty. Tato masáž má velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek a stimuluje lymfatický systém.

Masáž celého těla
500 Kč/hod.


Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci

Masáž patří mezi tradiční relaxační a regenerační techniky. Měšce se nahřívají v olejové lázni a aplikují se pomocí jemných doteků na celé tělo. Prohřívají ztuhlé svaly, uvolňují napětí, odstraňují bolesti kloubů, únavu, dodávají energii a vitalitu.

Masáž celého těla
550 Kč/hod.


Baňkování, GuaSha

Při baňkování používáme skleněné nádobky, jimiž působíme na aktivní body. Baňkování pomáhá při bolestech svalů a kloubů, podporuje regeneraci kůže a stimuluje vnitřní orgány. Baňková masáž se velmi osvědčila při bolestech v oblasti krku, zad, bolestech hlavy a revmatických problémech.

Masáž celého těla
550 Kč/hod.


Moxování

Moxování vychází z tradičníčínské medicíny. Při moxování využíváme teplo,které se tvoří pomalým hořením směsi bylin. Teplo zahřívá svaly,zrychluje krevní oběh a přitom zbavuje organismus vlhkosti a chladu. Prohřívání doporučujeme při vyčerpání, nedostatku vitality a slabosti životodárné energie.

Masáž celého těla
700 Kč/hod.


Dárkové poukazy
Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKEntentyky.czKeenwellKouzelná knížka