Kosmetika Letná

Ošetření pleti hydratace

Hydratace je pro pokožku stejně důležitá jako je čištění a regenerace. Nedostatek vody v kůži je jedním z faktorů předčasného stárnutí pleti. Hydratace má klíčovou úlohu v odolnosti a zevním vzhledu kůže. Proto pravidelná hydratační péče má obrovský význam. U nás v salonu je podpora hydratace součástí každého ošetření (hydratační tonikum a hydratační emulze).

Ošetření pro jakýkoliv věk.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, vyčištění pleti enzymatickým peelingem, malá úprava obočí a odstranění chloupků v obličeji pinzetou, tonizace, masáž obličeje krku a dekoltu hydratační emulzí, essence Hyal Complex, vitaminová maska, konečná péče krémem a pudrem. Krém vybíráme podle zjištěné vlhkosti pleti a zapracováváme přístrojem Ultra lift.

Ultra lift je přístroj, který dokáže okamžitě propustit do hloubky aktivní látky ze séra a výrazně tak zlepšuje kvalitu pleti. Infr. červené světlo – vyčistí krevní řečiště, urychluje metabolismus, vyplavují se toxiny (otevírají se póry), odstraňují se nečistoty, které se v pórech hromadí. Kůže bude čistá a svěží.

Hyal Complex
– hydratační krém s hlubokým účinkem, velmi aktivní s dlouhodobým uvolňováním kyseliny hyaluronové.
Pro všechny typy pleti, věku a pohlaví.

Přínos
Hydratační kúra v našem salonu přináší intenzivní hydrataci. Za jedno ošetření je pleť jemná a svěží. Přínosem je vnitřní hydratace díky přípravku Hyal Complex zapracovanému do pleti přístrojem Ultra lift.

Cena  Kč

hydratacni osetreni

Náš TIP
Nabízíme hydratační přípravky pro každodenní péči, pro domácí použití, např. kyselinu hyaluronovou, která přináší intenzivní hydrataci. VÍCE...

 

Seznam ošetření:

Ošetření pleti hydratace
Ošetření pleti 30+
Ošetření biostimulačním laserem
Ošetření pleti aromaterapie
Ošetření pleti 40+
Ošetření pleti revitalizace 60+
Ošetření pleti zralá pleť 50+
Program ANTI-AGING – omlazení pleti
Ošetření podbradku

Hloubkové čištění pleti – sleva pro chlapce a dívky
Program anti-akné – ošetření aknózní pleti
Enzymatická regenerace

Péče o oční okolí
Péče o ruce

Samostatná kosmetická ošetření

Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKKeenwell