Kosmetika Letná

Ošetření pleti ANTI-AGING – maximální podpora pleti

Anti-aging (omlazení) znamená ochrana a regenerace kolagenových a elastinových vláken, které jsou zodpovědné za pružnost pokožky. K tomuto cíli vede spousta lékařských, kosmetických ošetření, procedur a velká nabídka kosmetických přípravků.

Ošetření vrásek u nás
– čištění pleti ultrazvukem, laserová terapie, liftingová masáž, použití sér, koncentrátů a ampulí. Použití koncentrátů, sér nebo ampulí je v tomto případě nezbytné pro jejich vyšší účinky, neb do pleti prostupují účinněji a rychleji než krémy. Tyto látky zapracováváme do pleti pomocí ultrazvuku nebo iontoforézy, aby působily ještě hlouběji, proto u nás v salonu je velký výběr těchto přípravků.

Liftingová péče u nás: ošetření pleti s kyselinou hyaluronovou nebo retinolem, arganovým olejem a kolagenem. Pro všechna tato ošetření platí stejný postup, liší se cenou použitého přípravku.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, vyčištění pleti enzymatickým peelingem, malá úprava obočí a odstranění chloupků v obličeji pinzetou, tonizace, výběr vhodného kosmetického přípravku s aktivními látkami pro omlazení pleti, speciální masáž obličeje, krku a dekoltu lift. přípravkem, profi maska a zapracování aktivních látek ultrazvukem a závěrečná péče.

1) Ošetření s kyselinou hyaluronovou
Cena  Kč

Kyselina hyaluronová je přirozená látka, která se nachází v očích, v kůži, kloubech a měkkých tkáních. Bez ní se naše tělo neobejde.

Kyselina hyaluronová v péči o pleť

Přínosem KH v péči o pleť je schopnost vázat na sebe velké množství vody a tak udržovat pokožku pružnou a hydratovanou. S přibývajícím věkem začíná KH v pokožce klesat, proto dochází ke ztrátě pružnosti, ochablosti a tvorbě vrásek. Při tomto ošetření používáme séra a koncentráty s KH neb jsou účinnější než krémy, lépe pronikají do pokožky a slouží k řešení konkrétního problému pleti. Například sérum aplikujeme na místa, kde se projevují známky stárnutí pleti. 

2) Ošetření s arganovým olejem

Cena  Kč

3) Ošetření s kolagenem

Cena  Kč

4) Ošetření s retinolem – aplikace 100% retinolu přírodního původu.
Cena  Kč

Retinol je velmi účinná látka proti stárnutí pleti. Zlepšuje bariérové funkce pokožky (prostupnost), zmenšuje hloubku vrásek a působí jako prevence proti jejich vzniku a rovněž zlepšuje hydrataci pokožky. Retinol výrazně omezuje vznik vrásek, zachovává vitalitu.

anti-aginng

Přínos
Při těchto ošetřeních podporujeme oživení a zlepšení pružnosti elasticity kůže, omlazení výrazu obličeje. Liftingové ošetření cíleně působí na vypnutí pleti.

Náš TIP
Vyzkoušejte barvení řas a obočí.

 

Seznam ošetření:

Ošetření pleti hydratace
Ošetření pleti 30+
Ošetření biostimulačním laserem
Ošetření pleti aromaterapie
Ošetření pleti 40+
Ošetření pleti revitalizace 60+
Ošetření pleti zralá pleť 50+
Program ANTI-AGING – omlazení pleti
Ošetření podbradku

Hloubkové čištění pleti – sleva pro chlapce a dívky
Program anti-akné – ošetření aknózní pleti
Enzymatická regenerace

Péče o oční okolí
Péče o ruce

Samostatná kosmetická ošetření

Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKKeenwell