Kosmetika Letná

Ošetření pleti ANTI-AGING – maximální podpora pleti

Anti-aging (omlazení) znamená ochrana a regenerace kolagenových a elastinových vláken, které jsou zodpovědné za pružnost pokožky. K tomuto cíli vede spousta lékařských, kosmetických ošetření, procedur a velká nabídka kosmetických přípravků.

Ošetření vrásek u nás
– čištění pleti ultrazvukem, laserová terapie, liftingová masáž, použití sér, koncentrátů a ampulí. Použití koncentrátů, sér nebo ampulí je v tomto případě nezbytné pro jejich vyšší účinky, neb do pleti prostupují účinněji a rychleji než krémy. Tyto látky zapracováváme do pleti pomocí ultrazvuku nebo iontoforézy, aby působily ještě hlouběji, proto u nás v salonu je velký výběr těchto přípravků.

Liftingová péče u nás: ošetření pleti s kaviárem, arganovým olejem, vit. C, kolagenem a retinolem. Pro všechna tato ošetření platí stejný postup, liší se cenou použitého přípravku.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, vyčištění pleti enzymatickým peelingem, malá úprava obočí a odstranění chloupků v obličeji pinzetou, tonizace, výběr vhodného kosmetického přípravku s aktivními látkami pro omlazení pleti, speciální masáž obličeje, krku a dekoltu lift. přípravkem, profi maska a zapracování aktivních látek ultrazvukem a závěrečná péče.

1) Ošetření s kolagenem – vlies kolagenová maska (zmrazený kolagen).
Cena 890 Kč

2) Ošetření s kaviárem – kaviár je plný vitaminů, aminokyselin a proteinů. Má hydratační, omlazující a regenerační účinky.

Kaviár je bohatý na vitaminy A, B, B2, B6, D. Je mocným zdrojem revitalizace pleti, které dodává pružnost a vláčnost. Je dobrým zdrojem v boji proti příznakům stárnutí.
Cena 790 Kč

3) Ošetření s vitaminem C – významně zlepšuje jas a tón pleti, v krémech podporuje produkci kolagenu, což podporuje regeneraci buněk a zvyšuje pružnost pokožky. Pro pleť je důležitý vitamin C v ovoci.
Cena 790 Kč

4) Ošetření s retinolem – aplikace 100% retinolu přírodního původu.
Retinol je velmi účinná látka proti stárnutí pleti. Zlepšuje bariérové funkce pokožky (prostupnost), zmenšuje hloubku vrásek a působí jako prevence proti jejich vzniku a rovněž zlepšuje hydrataci pokožky. Retinol výrazně omezuje vznik vrásek, zachovává vitalitu.
Cena 890 Kč

anti-aginng

Přínos
Při těchto ošetřeních podporujeme oživení a zlepšení pružnosti elasticity kůže, omlazení výrazu obličeje. Liftingové ošetření cíleně působí na vypnutí pleti.

Náš TIP
Vyzkoušejte barvení řas a obočí.

 

Seznam ošetření:

Ošetření pleti hydratace
Ošetření pleti 30+
Ošetření biostimulačním laserem
Ošetření pleti aromaterapie
Ošetření pleti 40+
Ošetření pleti revitalizace 60+
Ošetření pleti zralá pleť 50+
Program ANTI-AGING – omlazení pleti
Ošetření podbradku

Hloubkové čištění pleti – sleva pro chlapce a dívky
Program anti-akné – ošetření aknózní pleti
Enzymatická regenerace

Péče o oční okolí
Péče o ruce

Samostatná kosmetická ošetření

Akce Slevy – únor

Dárkové poukazy
Germaine De CapucciniSyn CareARTB DesignersHeitland cosmeticsOriginal ATOKEntentyky.czKeenwellKouzelná knížka